• Uwaga, uwaga! Konkurs! (;

• Dzień dobry Wszystkim! 👋

Postanowiłyśmy wraz z całym gronem pedagogicznym, 👩‍🏫 aby od września grupy w naszym przedszkolu miały swoje własne, niepowtarzalne nazwy... ale, ale! ‼️ Nie będziemy tych nazw wymyślać same 😊

Dlatego też, serdecznie zapraszamy wszystkich naszych @obserwujący do udziału w konkursie na nazwy dla grup naszych dzieci!

Nazwy grup muszą być ciekawe, miłe i przyjemne. Najlepiej, aby były jednak jednoczłonowe, łatwe do zapamiętania dla dzieci (oraz Nauczycielek i Rodziców 😉) oraz kojarzyły się pozytywnie.

Konkurs będzie miał 5 etapów:

1. Propozycje nazw dla grup w komentarzach pod tym postem na stronie fb przedszkola. (10.05-19.05)

2. Wyłonienie 10 nazw grup z największą ilością polubień. 👍 (20.05)

3. Głosowanie w formie polubień, wśród tych 10 wyłonionych nazw dla grup. (20.05-26.05)

4. Wyłonienie 5 z największą ilością „like” 👍 – autorzy wygranych nazw zostaną zaproszeni po odbiór nagród! 🎁 (27.05)

5. Losowanie przez dzieci w przedszkolu nazw dla konkretnej grupy 😊 (Dzień Dziecka w przedszkolu)

Powodzenia! 🤞

• Z miłości do... Szpinaku! 💚

• Dzieci z grupy 4 podjęły kolejne tj. Szpinakowe wyzwanie w ramach projektu ,,Witaminki". Dzieci poznały walory smakowe i odżywcze szpinaku  oraz wykonały masę sensoryczną- szpinakolinę z której lepiły stworki i szpinakowe babeczki.

• 💙 Niebieskie Igrzyska 2024! 💙

• Oj, działo się, działo! Słowa to za mało, by opisać towarzyszące nam w kwietniu emocje. Dlatego w imieniu Przedszkolaków - zapraszamy na podsumowanie tegorocznych Niebieskich Igrzysk! 💙💙💙